|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

هشدار باران و سیلاب در خراسان شمالی

توصیه می شود مردم در خراسان شمالی از اتراق در حاشیه و بستر رودخانه‌ها و مسیل‌ها بپرهیزند و به مخازن سدها و بندهای انحرافی نزدیک نشوند چون طبق پیش بینی هواشناسی و صدور هشدار نارنجی، طی 24 ساعت آینده در استان خراسان شمالی احتمال بارشهای ناگهانی و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیلها وجود دارد.

  عمومی
  7 آذر 1402

30 درصد کارکنان شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی ایثارگران هستند

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران در سفر به استان خراسان شمالی گفت: 240 نفر ایثارگر در سه شرکت تابعه وزارت نیرو در خراسان شمالی در اجرای بند قانون بودجه، تبدیل وضعیت شده اند و حدود یک سوم کارکنان شرکت آب منطقه ای استان را ایثارگران تشکیل می دهند.

  عمومی
  6 آذر 1402

امضای تفاهمنامه همکاری شرکت آب منطقه‌ای و آموزش و پرورش خراسان شمالی

تفاهمنامه همکاری شرکت آب منطقه‌ای و اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی به منظور اجرای طرح دانش‌آموزی نجات آب موسوم به «داناب» برای سیزدهمین سال متوالی اجرای طرح در این استان، با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و مدیرکل آموزش و پرورش استان، امضا شد.

  عمومی
  4 آذر 1402

کسب رتبه دوم شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در بین شرکتهای آب منطقه‎‌ای کشور

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در آخرین ارزیابی ابلاغ شده توسط شرکت مدیریت منابع آب ایران، براساس مجموع ارزیابی‌ شاخصهای عمومی و اختصاصی سطح نهایی، مقام دوم را در بین شرکتهای آب منطقه‌ای کشور کسب کرد.

  عمومی
  30 آبان 1402

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در پیامی با اشاره به نقش نیروی مقاومت بسیج عرصه‌های مختلف، فرا رسیدن هفته گرامیداشت بسیج را تبریک گفت.

  عمومی
  29 آبان 1402

هشدار نوسان دما و بارشهای جوی در خراسان شمالی

طبق پیش بینی هواشناسی و اعلام شرکت مدیریت منابع آب ایران، از روز دوشنبه تا پنجشنبه هفته جاری در استان خراسان شمالی، کاهش دمای هوا و احتمال بارندگی و آبگرفتگی معابر و مسیلها و خطر طغیان رودخانه ها وجود دارد و ضروری است مردم از بستر و حریم رودخانه ها و مسیل ها فاصله بگیرند.

  عمومی
  28 آبان 1402

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در صدر فعالیتهای اطلاع رسانی و فرهنگی کشور

شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی با کسب رتبه نخست کشوری در فعالیتهای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در بین شرکتهای آب منطقه‌ای کشور و همچنین کسب جایگاه ممتاز در زمره استانهای برتر در زمینه فعالیتهای فرهنگی و دینی، اکنون در صدر شرکت‌های آب منطقه ای کشور قرار دارد.

  عمومی
  27 آبان 1402

مجوز تخصیص آب سد مطالعاتی «نیلوفر» در خراسان شمالی صادر شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با اشاره به مراحل نهایی مطالعاتی تخصیص آب سد «نیلوفر» در شهرستان جاجرم از توابع این استان گفت: این سد آماده ورود به مرحله نهایی مطالعات برای دریافت مجوزهای اجرا شده است.

  عمومی
  27 آبان 1402

بازدید رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از تاثیرات مهار سیلاب گلمندره

رییس سازمان مدیریت بحران کشور با حضور در خراسان شمالی از مناطق سیلزده پایین دست سد گلمندره در شهرستان گرمه و تاثیر این سد در مهار سیل بزرگ اخیر در منطقه بازدید کرد.

  عمومی
  22 آبان 1402

گزارش تصویری مهار سیلاب در سد گلمندره

بخش عمده سیلاب شامگاه شانزدهم آبان جاری در منطقه دشت از توابع شهرستان گرمه در استان خراسان شمالی توسط سد در حال تکمیل گلمندره، مهار شد.

  عمومی
  20 آبان 1402

سیلاب گلمندره در خراسان شمالی مهار شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: سیلاب نیمه شب گذشته در شهرستان گرمه از توابع این استان توسط سد گلمندره مهار و این سد آبگیری شد.

  عمومی
  17 آبان 1402

آغاز دانش با فراگیری «آ» در گوهری به نام «آب»

تمام نونهالان درکلاس اول ابتدایی در سراسر کشور، ابتدا نوشتن و خواندن حرف «آ» را در کلمه «آب» فرا می‌گیرند و این، سرآغاز دانش آنهاست برای ساختن محیط زندگی.

  عمومی
  16 آبان 1402

هشدار به شهروندان خراسان شمالی، احتمال آبگرفتگی و وقوع سیلاب

از روز سه شنبه مورخ 16 آبان ماه جاری به مدت 24 ساعت بر اساس پیش بینی هواشناسی در استان خراسان شمالی کاهش دمای هوا همراه با وزش باد لحظه‌ای شدید و احتمال رعد و برق و بارش ناگهانی در پاره‌ای از نقاط و آبگرفتگی معابر و مسیلها و خطر طغیان رودخانه ها وجود دارد.

  عمومی
  15 آبان 1402

حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در راهپیمایی 13 آبان

مدیرعامل و کارکنان شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در راهپیمایی یوم ا... 13 آبان ماه در شهر بجنورد مرکز این استان حضور یافتند.

  عمومی
  13 آبان 1402

تمرین آمادگی مقابله با سیلاب و قطع برق در سد بارزوی شیروان انجام شد

همزمان با هفته پدافند غیرعامل، تمرین آمادگی مقابله با سیلاب و قطع برق در سد بارزوی شهرستان شیروان از توابع استان خراسان شمالی با مشارکت فرمانداری، مدیریت منابع آب شهرستان، اداره توزیع برق، اداره محیط زیست و جمعیت هلال احمر این شهرستان در محل این سد انجام شد.

  عمومی
  10 آبان 1402

لایروبی و بازگشایی مجدد مسیل کال پسته شهر بجنورد آغاز شد

مدیر رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: لایروبی و بازگشایی مجدد بخشهایی از مسیل کال پسته در داخل و حاشیه شهر بجنورد از هفته قبل آغاز شده است.

  عمومی
  9 آبان 1402
گزارش تصویری

برپایی میز ارتباط مردمی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در محل نماز جمعه

میز ارتباط مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی همزمان با مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه شهرستان بجنورد مورخ پنجم آبان در محل برگزاری نماز جمعه مرکز استان برپا شد.

  عمومی
  6 آبان 1402

نمایشگاه پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای در استانداری خراسان شمالی

غرفه نمایشگاه ابزار و فعالیتها و اقدامات پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی همزمان با هفته گرامیداشت پدافند غیرعامل در محل طبقه همکف استانداری برپا شد.

  عمومی
  4 آبان 1402
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان خبر داد

پیاده سازی دستور العمل مدیریت توامان آب و برق در کشت پاییزه خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: همزمان با کشت پاییزه در این استان دستورالعمل مدیریت توامان آب و برق برای مدیریت مصرف در این استان پیاده سازی می شود.

  عمومی
  30 مهر 1402

جهش 10 ساله مدیریت منابع آب با تزریق اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی همزمان با سالروز سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به این استان در 19 مهرماه سال 1391، اعلام کرد: اعتبارات مصوب سفر رهبری به این استان، سرعت اجرای طرحها و پروژه‌های زیرساختی مدیریت آب استان را حداقل ده سال جلو انداخت.

  عمومی
  19 مهر 1402

تقدیر مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای از فرماندهی نیروی انتظامی خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی با حضور در دفتر فرماندهی نیروی انتظامی استان به مناسبت هفته نیروی انتظامی ضمن تبریک با اهدای لوح تقدیر از زحمات این مجموعه در حفاظت از منابع آب استان تقدیر کرد.

  عمومی
  19 مهر 1402

بیش از 31 میلیون متر مکعب آب از سدهای خراسان شمالی برای شرب و کشاورزی تحویل شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در نیمه نخست سال جاری، 31 میلیون و 460 هزار متر مکعب آب از سدهای استان برای مصارف شرب در سه شهر بزرگ استان و همچنین مصارف کشاورزی در زمینهای پایاب سدها تحویل شده است.

  عمومی
  17 مهر 1402

یک میلیون متر مکعب آب زیرزمینی در خراسان شمالی صرفه‌جویی شد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: با اقدامات حفاظتی و نظارتی بهره‌برداری از منابع آب زیرزمینی استان در نیمه نخست سال جاری، از برداشت غیرمجاز حدود یک میلیون متر مکعب آب زیرزمینی در استان پیشگیری شده است.

  عمومی
  16 مهر 1402

هشدار به شهروندان و مسافران؛ احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی

روز پنجشنبه مورخ 13 مهرماه جاری بر اساس پیش بینی هواشناسی در استان خراسان شمالی احتمال بارشهای ناگهانی و آبگرفتگی معابر و مسیلها و خطر طغیان رودخانه ها وجود دارد و ضروری است مردم از بستر و حریم رودخانه ها و مسیل ها فاصله بگیرند.

  عمومی
  12 مهر 1402

بیش از 250 میلیارد تومان اعتبار مصوب برای طرحهای مدیریت آب خراسان شمالی ابلاغ شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در سال جاری تاکنون بیش از 250 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل طرحهای مدیریت منابع آب استان از مصوبات ویژه سفر ریاست محترم جمهوری به استان، ابلاغ شده است.

  عمومی
  12 مهر 1402

بزرگترین طرح انتقال آب زیرزمینی در خراسان شمالی اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی اعلام کرد: طرح آبرسانی از منطقه سرانی با هدف رفع کمبود آب شرب شهرهای بزرگ استان تا افق سال 1425، به عنوان بزرگترین طرح انتقال آب زیرزمینی، اجرا خواهد شد.

  عمومی
  6 مهر 1402

طرح آبرسانی از سرانی در خراسان شمالی وارد مرحله اجرا می‌گردد

مدیر پروژه مطالعاتی طرح انتقال آب زیرزمینی از منطقه سرانی در استان خراسان شمالی اعلام کرد: "این طرح با هدف تامین آب شرب شهرهای بزرگ استان با دریافت مصوبه اجرایی از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، به عنوان بزرگترین طرح انتقال آب در بخش آب زیرزمینی کشور وارد مرحله اجرایی می‌شود."

  عمومی
  3 مهر 1402

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت آب منطقه ای

همزمان با هفته دفاع مقدس، برنامه های متنوعی در شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اجرا شد که برگزاری جلسات مختلف، فضاسازی محیطی شرکت، حضور کارکنان در مراسم رژه نیروهای مسلح، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، تجلیل همکاران ایثارگر، دیدار با خانواده شهدا، مسابقات ورزشی و کتابخوانی، برپایی نمایشگاه صوتی و تصویری، تهیه بروشور، صدور بیانیه و ... از جمله این برنامه ها است.

  عمومی
  3 مهر 1402

شبکه برخط سنجش منابع آب سطحی و زیرزمینی خراسان شمالی راه‌اندازی شد

سرپرست مدیریت مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از راه‌اندازی شبکه برخط سنجش منابع آب سطحی و زیرزمینی استان خبر داد و گفت: در مجموع 502 منبع شبکه پایش بهینه آبهای زیرزمینی و 95 ایستگاه شبکه پایش بهینه آبهای سطحی در خراسان شمالی وجود دارد.

  عمومی
  3 مهر 1402

شورای حفاظت منابع آب خراسان شمالی: مدیریت مصرف بهینه آب، تنها راه پیش رو است

اعضای شورای حفاظت منابع آب خراسان شمالی در دومین نشست طی سال جاری، تدوین و تعریف و تبیین روشهای بهینه مدیریت مصرف آب را تنها راه پیش رو در شرایط کنونی دانستند.

  عمومی
  30 شهریور 1402
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 28 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 9
 • بیشترین بازدید همزمان : 462
 • بازدید امروز : 380
 • بازدید دیروز : 5,380
 • کل بازدید : 4,441,555
 • آخرین به روزرسانی : 7 آذر 1402 08:35:09
 • شناسه IP شما : 3.238.180.174

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی شرقی ، بلوار استقلال ، روبروی بوستان شهر
 • کدپستی : 9415644891
 • تلفن : 2-32263281-058
 • فاکس : 32263280-058
 • پست الکترونیکی : info[at]nkhrw.ir
 • پیامک : 30006883
 • تلفن گویا :