دوشنبه, 27 آبان 1398
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
هرهفته_الف_ب_ایران
خدمات بخش مدیریت آب در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی
سد شیرن دره
سد شیروان

اولویتهای تحقیقاتی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی برای سال 98 که مورد تصویب و تایید وزارت نیرو شرکت مادر تخصصی نیز قرار گرفته‌اند شامل موضوعات ذیل می‌باشد. 

از علاقمندان به موضوع یاد شده دعوت می‌شود پروپوزال خود را  مطابق فرمت موجود در سایت تهیه و به این شرکت ارسال نمایند. پروپوزالهای دریافتی در جلسه کمیته داخلی تحقیقات و فناوری مطرح شده و توسط اعضا کمیته مورد بررسی قرار می‌گیرند. پروپوزال تایید شده در کمیته تحقیقات در نوبت عقد قرارداد قرار خواهد گرفت.

درصورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید به آدرس شرکت مراجعه نموده و یا تماس بگیرید. دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگیهای لازم از طریق سرکار خانم محمدی امکان‌پذیر خواهد بود.

اولویت پژوهشی و فناوری شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی برای سال 98

ردیف

عنوان تحقیق

عنوان مشکل کلیدی

نوع تحقیق*

نیاز و دلایلی که انجام پروژه آن را برطرف می کند

اهداف مورد انتظار(حداکتر 50 کلمه)

1

پیاده سازی مدل برون سپاری برای فعالیت های تصدی گری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی

بالا بودن هزینه جاری، کاهش کیفیت فعالیت های تصدی گری، عدم تمرکز کافی بر فعالیتهای حاکمیتی

تقاضا محور

افزایش کیفیت وظایف تصدی گری، کاهش هزینه های جاری، نیاز به عدم افزایش نیروی انسانی و لاغر کردن بدنه سازمانی، افزایش کیفیت وظایف حاکمیتی.

 1- شناسایی، گروه بندی و اولویت بندی فعالیت های تصدی گری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی 2- طراحی و  پیاده سازی مدل برون سپاری آنها و 3- طراحی، اجرا و استقرار ساز و کارهای مرتبط از جمله فرایندهای کنترلی و پیاده سازی تغییرات سازمانی مورد نیاز

           

 

محققین می توانند عناوین تایید شده در از لینک زیر دانلود نموده و پس از دریافت فرم پروپزال از قسمت فرم ها ، فرم تکمیل شده را به ایمیل کمیته تحقیقات [tahghighat@nkhrw.ir] ارسال نمایند.

   شماره تماس: 2-2263281-0583   داخلی-182 و 156 و 185

لینک دانلودفرم پیشنهاد پروژه پژوهشی 

لینک دانلود فرم سفارش پروژه

لینک دانلود دستورالعمل تدوین خلاصه گزارشبازدید:776
آخرین به روزرسانی: 1397/11/23